Ako vkladať obrázky výrobkov

Ako viac ponúknuť výrobok zákazníkovi

Ak chcete, aby sa na stránke predávalo viac vašich výrobkov, aby zákazníci prichádzali na vaše výrobky musíte sa naučiť využiť vlastnosti systému vo váš prospech. Preto sme pre vás zhrnuli informácie, ktoré vám pomôžu správne nahrávať výrobky do ponuky do kategórií. Ak budete postupovať podľa týchto pokynov, tak výrazne uľahčíte kupujúcim nájsť, to, čo hľadajú. Zvýšite svoje šance ocitnúť sa na prvých miestach vo výsledkoch vyhľadávania na Stránke alebo Google.

1. Jasné názvy vašich výrobkov

Pri nahrávaní výrobkov na stránku je najlepšie im dať jednoduché, výstižné a pravdivé názvy. Metaforické názvy nie sú vhodné pre optimálne fungovanie akejkoľvek databázy na stránke. Prílišná kreativita môže byť v tomto prípade naozaj viac na škodu. Tu je potrebné zákazníkovi zjednodušiť cestu k výsledku vyhľadávania a to najmä trefným a presným názvom výrobku.Čiže do názvu výrobku čo najpresnejšie pomenovanie výrobku.Pomenovanie výrobkov začnite vždy veľkým začiatočným písmenom.Najlepšie dvomi, tromi slovami.Dodržiavajte gramatiku.Samozrejme kvalitný popis výrobku, poprípade info o dodaní a poštovnom.

2. Fotografia obrázky- vkladanie obrázkov

Dalšie dôležitá vec, ktorá predáva váš výrobok.Kvalitná fotografia výrobku je niekedy viac ako kvalitný popis.To znamená ak vkladáte hlavný obrázok dajte si záležať na kvalite fotografie.Odporúčame sa stým trochu pohrať a do hlavného obrázka vložiť foto výrobku v rozmere v minimálnej šírke 900 px a maximálne 3024 px , výška obrázku 600 px záleží od vášho výrobku lebo túto titulnú fotografiu výrobku uvidí ako prvú váš zákazník.Ostatné náhľady ,môžete vložiť až 4 náhľady výrobku budú tiež zobrazené v menšom náhľade ale pri kliknutí sa zobrazí ich plná veľkosť.

Veľkosť hlavného obrázku:

Ak je obrázok širší automaticky sa konvertuje na šírku 900 px a výšku 600 px.

Ideálne rozmery hlavného obrázku sú 1024 x 600 px pre správne zobrazenie na webe.

Fotografie by ste mali vyhotoviť vo fotoaparáte, alebo v mobile horizontálne na šírku.Tým docielite kvalitné zobrazenie na stránke.

Ostatné náhľady obrázkov môžete pridávať ľubovolne….

Toto sú asi tie základné veci, ktoré treba dodržať pri správnej prezentácii vašich výrobkov na našich stránkach.O ostatné sa postaráme my.

Ukážka vkladania obrázka správnom tvare, šírka obrázku 1024px, výška 600 px.

Fotografie si viete upraviť vo svojom počítači cez jednoduché programy ako Skicár, alebo Gimp

Ukážka vkladania obrázka….

Samozrejme je to odporúčanie, aby ste zákazníkovi podali čo najaktuálnejšie foto výrobku…

 

Prajeme veľa úspechov vaša redakcia…