Luxusné drevené kade

tvorba domacich majstrov

Odpočinok v teplej drevenej kade – to je už dlho tradíciou v mnohých kultúrach. Drevené vane a umývadlá sa stali módnym trendom pred niekoľkými rokmi. Jedná sa o novú úroveň luxusu, ktorý prikladajú komfort kúpeľní a prirodzenosť, a kúpeľňa bude ako domáce kúpele. Ak ste pripravení na túto myšlienku  – tu je niekoľko skvelých nápadov.

Prvý Khis by Frants Seer – prvá vec, na ktorú chcem upozorniť.Ručne brúsený a ručne leštené drevené vane  hlboké a veľmi krásne. Z tmavého dreva a zlaté kovové diely vyzerajú neuveriteľne štýlovo. Predstavte si, ako naplniť vaničku a budete v nej odpočívať.

Vytvoril dizajnér Matteo tonou, nezvyčajné kade vyrobené výlučne z smrekovcového dreva, ktoré sa najprv dôkladne vysuší, a potom vybrusi, zostaví. Japonské kúpeľné kade Ofuro talianskej spoločnosti Rapsel boli inšpirované tradičnými japonskými kúpeľmi. Táto japonská vaňa bude vynikajúcim doplnkom k minimalistickej kúpeľne a dizajnu v štýle Zen.

Vaňa od Niny MEYRA. Vaňa je vyčistená, leštená, a potom mnohokrát natretá olejom. Vysoká presnosť a zmysel pre detail – koncept je tak tenký, že je práve na krajnici …

Tento elegantný kúsok drevenej vane je vyrobený z viac ako dvoch stoviek kusov dreva Sapele. Je to pohodlní, krásny, teplý a hlboký kúsok. Upravené epoxidovou živicou vystužené s laminátovou neviditeľnou vrstvou a šiestimi vrstvami laku.

Užite si moderné vlastnosti a masív talianskej firmy e-Legno Group.Vyrábané ručne z najkvalitnejších materiálov a v matnej živici. Veľmi cool!

Zdroj: http://www.digsdigs.com/home-spas-wooden-bathtubs/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *